Půjčky bez registru

Informace o půjčkách bez registru

Vydali jste se do banky s tím, že si zde pořídíte nějakou výhodnou půjčku a problém byl, že se banka se k vám obrátila zády? Bankovní společnosti sice nabízí poměrně zajímavé úvěrové produkty. Na ty však dosáhnou pouze ti zákazníci, kteří májí prokazatelnou dostatečnou bonitnu a ještě k tomu nesmí být vedeni v registrech dlužníků. Jestliže máte příjem dostatečný a banka Vám žádost přesto zamítla, je pravděpodobně na vině Vaše přítomnost v registru dlužníků. Do něj není vůbec obtížné se dostat. Stačí špatně dodržet splátkový kalendář půjčky, třeba i nedopatřením, nebo např. pozdě zaplacená faktura u Vašeho mobilního operátora. Jestliže se tak stalo, máte ještě možnost využít půjčku bez registru online u nebankovní instituce. Je to specifický produkt, který nebízejí pouze společnosti z nebankovního sektoru.

 

Co je to přesně ten registr nebo též evidence neplatičů?

Evidence neplatičů je termín pro seznam, jímž disponují bankovní i někteří nebankovní věřitelé. Jsou v něm údaje o všech spotřebitelích (zákaznících společností, které jsou členy takové evidence), jež v minulosti nepravidelně nespláceli úvěr či jinak nedodrželi podmínky smlouvy. Důvod, který Vás ovšem může do registru dostat, může být ještě mnohem prostší, a to např. také nesprávně vyplněné údaje na složence nebo převodním příkazu. Z tohoto důvodu totiž nedostal věřitel splátku půjčky včas a to vedlo k Vašemu zápisu do registru. Bankovní společnosti osoby se záznamem v regustru vyhodnotí pro jejich nabídku půjček jako nežádoucí a žádost je zamítnuta. V současné době je i celkem těžké a na dluhou dobu se z takového registru dostat. Nemusíte se však bát, mnoho nebankovních institucí využila tento segment trhu a nabízí svým zákazníkům možnost sjednání půjčky bez registru. 

Úvěrový produkt bez nahlížení do registru

Úvěrové produkty bez nahlížení databáze dlužníků jsou zvláštní finanční produkty. Tyto jsou v nabídce víceméně pouze nebankovních institucí. Mají i další kladné stránky, jako je rychlost vyřízení nebo možnost sjednání půjčky online přes internet. Nebankovní instituce chtějí spotřebitelům sjednání půjčky zjednodušit a upouštějí od složitého administrativního procesu, kterým jsou proslulé bankovní úvěry. Nekomplikované a otevřené, to jsou hlavní výhody půjčky bez registru. Doba splácení je věřitelem mnohdy rozložena na delší časové období, kdy sice více zaplatíte na úrocích, ale zase tolik nezatíží Váš finanční rozpočet, takže splácení pohodlně zvládnete.

Kdy si zažádat o úvěr bez registru?

Nacházíte-li se ve složitých finančních potížích, které potřebujete co nejrychleji vyřešit, může vám pomoci právě nebankovní úvěr s názvem bez nahlížení do registru. Nebankovní instituce vám zpravidla pošle hotovost do jednoho dne od podpisu smlouvy na účet, nebo dokonce v hotovosti až domů prostřednictvím kurýra. V klidu tak můžete okamžitě zaplatit pohledávky a dostat se z dluhové spirály. Úvěry bez registru jsou neúčelové, takže nedokládáte, na co jste půjčenou hotovost použili a půjčkou můžete zaplatit, co je potřeba.

Jak vyřídit půjčku bez registru?

Administrativa potřebná pro získání půjčky není vůbec nic složitého a vše bývá často otázkou několika desítek minut. Produkt lze kompletně vyřídit z pohodlí vašeho počítače. Na portálu zvolené nebankovní společnosti pak vyplníte jednoduchý formulář. O tom, zda vám byla půjčka bez registru předběžně schválena, vás zaměstnanec společnosti v pracovní době informuje ještě za malou chvíli poté, co dotazník odešlete. Potom vám domluví osobní schůzku s obchodníkem v terénu, který za vámi dojede třeba až domů. Nemusíte tak marnit čas, který byste strávili vyřizováním úvěru na pobočce. Obchodník vám přinese veškeré nezbytné dokumenty, které podepíšete. Neprodleně po uzavření smlouvy vám věřitel pošle na konto požadované finance nebo dostanete peníze na ruku přímo od obchodníka.

Podmínky vyřízení

Celá řada nebankovních institucí nastavuje podmínky pro získání úvěru bez nahlížení do registru takovým způsobem, aby si půjčku mohli vyřídit prakticky všichni zákazníci. U nižších částek nemusíte ani dokládat výši vašeho příjmu a ani nemusíte mít ručitele, takže peníze můžete použít jako půjčku na mateřské nebo půjčku pro nezaměstnané. Pokud je žadatel důchodce, ani to není problém. Nutností je věk nad 18 let a trvalé bydliště  v ČR.

Jaká jsou negativa půjčky bez registru?

Každá mince má dvě strany a také půjčky bez registru mají několik much. Nebankovní instituce, které tyto zvláštní půjčky nabízí, jsou nuceni podstoupit určitá rizika, která jsou způsobena omezenou možností, jak zkoumat bonitu zákazníka. Vzhledem k tomu, že zákazník mohl mít v minulosti nějaké potíže s pravidelným splácením u banky, kompenzuje si nebankovní instituce rizika vyšší úrokovou sazbou nebo někdy i kratším splátkovým kalendářem. Pakliže jste se rozhodli, že o úvěr bez nahlížení do registru zažádáte, spočítejte si, zda budete půjčku schopni splácet včas. Jedině takovým způsobem se nedostanete do ještě větších finančních potíží.

Vybíráme ideální půjčku

Vzhledem ke značnému počtu nebankovních institucí vám přijde vhod několik pravidel, jimiž se je vhodné při volbě nebankovní půjčky bez nahlížení do registru řídit. Ne všichni nebankovní poskytovatelé mají ve svém portfoliu ideální podmínky, a proto doporučujeme zvolit časem prověřeného poskytovatele, který už má na trhu určitou tradici a dobré reference. V každém případě si dejte pozor na pochybné inzeráty od neznámých institucí, které se ohání podezřele výhodnými podmínkami a obraťte se raději i za cenu vyšší splátky na společnost se stabilním zázemím. Mějte na paměti, že než půjčku podepíšete a převezmete peníze, nejste k ničemu vázáni. Před každým podpisem smlouvy si proto pozorně nastudujte podmínky půjčky, celkové přeplacení půjčky a nebojte se zeptat na to, co vám není jasné.

 

 

Další výhodné půjčky

Pokud potřebujete peníze do výplaty, mohla by Vám pomoci SMS půjčka bez registru. Tuto půjčku získáte ihned a bez zbytečného papírování převodem na účet.

Stejně tak Vám může skvěle posloužit rychlá Ferratum půjčka online, která Vám také pomůže před výplatou.

Nezvládáte platit své půjčky včas a potřebujete pomoc? Využijte třeba konsolidace půjček bez registru a plaťte méně!

Poslat známemu

Informujte Vaše známé o tomto produktu