O nás

Naše společnost funguje na tuzemském trhu už od roku 2003. V roce 2005 proběhla komplexní reorganizace cílů společnosti a její orientace začala být silně zaměřena na různé produkty finančního trhu. Intenzivně se zabýváme zajišťováním finacování pro konečné spotřebitele a v portfoliu námi nabízených produktů tak naleznete zpětný leasing nemovitostí, klasické spotřebitelské půjčky bez ručení nemovitostí, bankovní i nebankovní hypotéky, pojištění, zprostředkování spořících účtu a produktů pro zhodnocení financí. V rámci naší podnikatelské činnosti si velmi zakládáme na férovém přístupu ke klientům a snažíme se nabízet ty nejkvalitnější služby ve spolupráci s pouze prověřenými partnery. Mimo výše uvedených hlavních činnosti jsme pro naše klienty schopni zajistit i komplexní poradenství ve finanční oblasti a v oblasti realit vč. zprostředkování prodeje nebo pronájmu a s nimi spojené právní služby.

 

Pomoc s oddlužením nemovitosti

V dnešní době se na nemovitostním trhu nachází velké množství problémových nemovitostí, kdy se celá řada lidí bojí, že kvůli špatné platební historii a exekucím přijde o střechu nad hlavou. Cílem naší společnosti je v pilíři "Pomoc s oddlužením" takovým věcem předcházet a nemovitost ve vlastnictví klientů zachránit, aby nebyla prodána pod tržní cenou v případě realizace nedobrovolné dražby. Za tímto účelem využíváme prověřené produkty jako je zpětný leasing nemovitostí nebo klasické nebankovní hypotéky, prostřednictvím nichž se nemovitost klienta oddluží a zůstane mu pouze jeden dluh. U zpětného leasingu nemovitosti je navíc nemovitost klienta chráněna proti dalším exekucím a dluhům, které by jinak mohli tuto nemovitost postihnout.

Běžné spotřebitelské úvěry

Mimo jiné nabízíme našim klientům i běžné spotřebitelské úvěry od prověřených bankovních i nebankovních společností, abychom klientům mohli nabídnout opravdu široké portfolio finančních produktů a služeb. Mezi naše partnery tak patří společnosti jako např. Home Credit, Provident Financial, GE Money Bank, Citibank, Česká spořitelna, Ferratum Czech, Smartcapital a celá řada dalších. Naším cílem je tak poskytnout klientům na jednom místě výběr napříč produkty celého trhu, aby si vždy mohl zvolit tu nejvhodnější variantu v rámci jeho aktuální finanční situace.

Bydlení a jeho financování

Téměř pro každého z nás je bydlení naprostou prioritou. Pořídit si však za uspořené peníze v dnešní době své vlastní bydlení poměrně značný problém, takže řada lidí využívá bankovních hypoték. V řadě případů ovšem kvůli přísně nastaveným pravidlům bank při poskytování hypotečních úvěrů mnoho lidí hypotéku nedostane. V tu chvíli přicházejí na řadu nebankovní hypotéky, které pokud jsou od prověřených společností, mohou zdatně konkurovat i bankovním produktům. V rámci pilíře "Bydlení a jeho financování" má v nabídce pro naše klienty bankovní i nebankovní hypotéky od renomovaných partnerů, jako např.: Komerční banku, GE Money Bank, Raiffeisen bank, Českou spořitelnu, ČSOB, Hypoteční banku, Citibank, Modrou pyramidu, Raiffeisen stavební spořitelnu, Stavební spořitelnu České spořitelny, Smarthypo, Českou úvěrovou pokladnu, Vitacredit a moho dalších významných finančních ústavů tuzemského trhu.

Životní jistota, pojištění jako nutnost

V životě každého z nás čelíme celé řadě ovlivnitelných i neovlivnitelných rizik. Každý člověk by ovšem měl dbát na to, aby tato veškerá rizika eliminoval a v případě, že toto není vždy možné, aby se mohl spolehnout na někoho, kdo mu i v nelehké situaci pomůže. Proto je důležité dbát na co možná největší a nejširší krytí rizik od pojišťovacích společností. My Vám v rámci pilíře "Životní jistota, pojištění jako nutnost" dokážeme zajistit mnoho velmi výhodných a užitečných pojistných produktů.

 

 

Další výhodné půjčky

Pokud potřebujete peníze do výplaty, mohla by Vám pomoci SMS půjčka bez registru. Tuto půjčku získáte ihned a bez zbytečného papírování převodem na účet.

Stejně tak Vám může skvěle posloužit rychlá Ferratum půjčka online, která Vám také pomůže před výplatou.

Nezvládáte platit své půjčky včas a potřebujete pomoc? Využijte třeba konsolidace půjček bez registru a plaťte méně!

Poslat známemu

Informujte Vaše známé o tomto produktu