Nebankovní úvěry

Rychlé nebankovní úvěry

Nebankovní úvěry již mnoholet zabírají obrovskou část trhu. Jedná se o úvěry, které nemají v nabídce bankovní společnosti, nýbrž nebankovní instituce. Ty sice nedisponují akreditací od České národní banky, protože zkrátka povolení nepotřebují. Všichni jistě dobře ví, že klasické bankovní společnosti si hodně potrpí na výběr žadatelů o půjčku, kteří musí mít čistou minulost. Stačí jediná chyba a zápis v evidenci neplatičů a můžete se s půjčkou od banky rozloučit. 

 

Z jakého důvodu si vybrat nebankovní úvěry

Nebankovní úvěry se od těch běžných velmi odlišují. Nebankovní instituce hledají opačný druh žadatelů o úvěr, než banky a chtějí jim nabídnout své služby. Nebankovní úvěry potřebují spotřebitele, kteří jsou bez zaměstnání a nemají pravidelný příjem, ale také pro podnikatele, kterým banka neposkytne podnikatelský úvěr a také pro ženy na rodičovské dovolené a lidi v důchodu. Nebankovní instituce si za ta léta působení vytvořily velmi stabilní zázemí a fungují téměř stejně jako banky. Mnohé z nich jsou dokonce dceřinné instituce známých bankovních společností. Opravdu vyhledávané jsou nebankovní úvěry, které se mohou pochlubit rychlostí schválení a jednoduchým vyřizováním. Takové úvěry využívá opravdu mnoho klientů, kteří je velmi chválí. 

Nevýhody nebankovních úvěrů

Záporem nebankovního úvěru je docela vysoký úrok, o který je třeba dlužnou sumu navýšit. Vyšší úrok není bezdůvodný. Pro nebankovní sektor, který schválí dlužníkovi půjčku je celá transakce opravdu riziková. Věřitel si proto musí k dlužné částce přidat vyšší úrok, aby se mu půjčka vyplatila. Nebankovní úvěry mohou dostat i lidé se zápisem v evidenci dlužníků a další problémoví spotřebitelé, kteří by jinak u banky půjčku nedostali. Pro tyto lidi jsou nebankovní úvěry opravdu vítané a s oblibou si o ně zažádají.

 

 

Další výhodné půjčky

Pokud potřebujete peníze do výplaty, mohla by Vám pomoci SMS půjčka bez registru. Tuto půjčku získáte ihned a bez zbytečného papírování převodem na účet.

Stejně tak Vám může skvěle posloužit rychlá Ferratum půjčka online, která Vám také pomůže před výplatou.

Nezvládáte platit své půjčky včas a potřebujete pomoc? Využijte třeba konsolidace půjček bez registru a plaťte méně!

Poslat známemu

Informujte Vaše známé o tomto produktu