Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéky

Pro spoustu lidí je aktuálně velmi nelehké získat hypotéku v bance. Může to být kvůli existenci negativního záznamu v registru neplatičů nebo často klient třeba nemůže doložit potvrzení o výši mzdy i přes to, že reálně peněžní prostředky na úhradu splátek má. V bance ovšem takový zákazník nic nepořídí a musí vybrat nebankovní společnost. Nebankovní hypotéky jsou tedy oblíbenou alternativou oproti bankovním produktům.  

U nebankovního poskytovatele se nemusíte bát, že byste hypotéku z důvodu záznamu v registrech neobdrželi. Tyto společnosti totiž v mnoha případech registry vůbec nezkoumají. S doložením potvrzení o příjmech už to může občas rozdílné a závisí na podmínkách každého poskytovatele. Z důvodu, že spolupracujeme s velkým množstvím poskytovatelů nebankovních hypoték jsme schopni zajistit perfektní podmínky individuálně uzpůsobené potřebám každého klienta. Protože se jedná o hypotéku, stejně jako v bankovní instituci, je nutné za půjčku ručit nemovitým majetkem. Můžete použít ručení bytovou jednotkou v osobním vlastnictví, RD nebo i nebytovou jednotkou. Nemovitost k ručení nemusí být přímo ve vlastnictví žadatele, ale dá se ručit nemovitostí třetího subjektu.

 

Nebankovní hypotéky jsou tedy zajímavé pro všechny zakazníky, kteří se někdy dostali v potížích při splácení některých půjček a díky tomu nemohou do banky. Nebankovní hypotéky ovšem oplývají celou spoustou dalších pozitiv. Pokud si v bankovní instituci vyřizujete půjčku a nejde o americkou hypotéku, je nezbytné prokázat účel využití poskytnutých peněžních prostředků. To u námi nabízené nebankovní hypotéky také není potřeba. K tomu všemu ještě máte možnost poskytnutou peněžní částku využít jako konsolidace půjček a sjednotit všechny Vaše závazky a ještě splácet nižší částku. 

Výhody nebankovní hypotéky u nás 

  • dokážeme Vám sjednat nebankovní hypotéku za nejvýhodnějších podmínek
  • spolupracujeme s řadou prověřených nebankovních poskytovatelů
  • poradíme i tam, kde jiní ne, a to vše bezplatně
  • úrokové sazby nebankovních hypoték přes nás už od 7,2% per annum
  • maximální výše nebankovní hypoteční půjčky až do 90% odhadu nemovitosti
  • nebankovní hypotéku je možné sjednat už od částky 50 tisíc Kč
  • nabízíme nebankovní hypotéky bez prověřování registrů i nebankovní hypotéky bez doložení příjmu
  • obdržené prostředky se dají použít jako konsolidace půjček na vyplacení dluhů, a to i exekucí nebo dražby nemovitosti

Nebankovní hypotéka u nás

Z důvodu, že kooperujeme s mnoha prověřenými poskytovateli nebankovních hypoték, jsme schopni žadateli dojednat velmi výhodné podmínky, úplně na míru jeho potřebám. Výše úroků, jaké lze sjednat, jsou hluboko pod standardně dosahovaným průměrem již kolem 7,2% ročně. Jako klientský bonus se dá domluvit po určitou dobu posunutí splátek. Dále zákazníkům dáváme následný servis, např. se dá uzavřít např. pojištění schopnosti splácet nebo pojištění nemovitosti apod. 

Online žádost o nebankovní hypotéku

Zařiďte nebankovní hypotéku právě teď! Stačí pouze vyplnit tuto jednoduchou žádost, která vám přinese profesionální přístup při vyřizování nebankovní hypotéky.

 

 

Další výhodné půjčky

Pokud potřebujete peníze do výplaty, mohla by Vám pomoci SMS půjčka bez registru. Tuto půjčku získáte ihned a bez zbytečného papírování převodem na účet.

Stejně tak Vám může skvěle posloužit rychlá Ferratum půjčka online, která Vám také pomůže před výplatou.

Nezvládáte platit své půjčky včas a potřebujete pomoc? Využijte třeba konsolidace půjček bez registru a plaťte méně!

Poslat známemu

Informujte Vaše známé o tomto produktu