Časté dotazy

Do kdy obdržím vyplacené peníze?

V případě, že se jedná o nemovitost nezatíženou zástavními právy nebo exekucemi, které je třeba vyplatit, je možné první část kupní ceny obdržet již do dvou dnů od vkladu smlouvy do katastru nemovitostí. V opačném případě záleží na rychlosti komunikace s věřiteli a peníze jsou následně zaplaceny po zavkladování smlouvy v katastru nemovitostí.

 

Dá se řešit zpětný leasing, když je na moji nemovitost vyhlášena dražba?

Samozřejmě. Zpětný leasing nemovitosti je určen právě i na pomoc klientům, kteří mají před dražbou. Vyřízení zpětného leasingu je trochu náročnější na administrativu, ovšem v případě, že dražba hrozí již do několika dnů, je možné situaci řešit ihned prostřednictvím překlenovacího úvěru, který se následně překlopí do zpětného leasingu.

Jaká jsou omezení pro poskytnutí zpětného leasingu?

Nejdůležitějším parametrem pro poskytnutí zpětného leasingu je vlastnictví nemovitosti s dostatečnou hodnotou. V případě, že klient žádnou nemovitost nevlastní a ani nemá možnost vyřídit zpětný leasing na nemovitost třetí osoby, nebo nemovitost nemá dostatečnou hodnotu, není možné zpětný leasing nemovitosti vyřídit.

Zaručíte mi diskrétní jednání?

Samozřejmě, diskrétní jednání je pro nás prioritou. Ve všech ohledech se snažíme dbát na soukromí klienta. Informace o průběhu jednání ani o Vaší situaci nejsou nikomu sdělovány.

Je možné provádět po dobu trvání zpětného leasingu stavební úpravy na nemovitosti?

Veškeré zhodnocení nemovitosti, která je předmětem leasingové smlouvy je samozřejmě vítáno. Všechny stavební úpravy je však nutné před jejich zahájením oznámit písemně.

Budu mimo leasingové splátky platit ještě nějaké výdaje?

Leasingové splátky se týkají pouze leasingového pronájmu a nákladů spojených výhradně s leasingem. Nad rámec toho budete normálně hradit spotřebu energií a dalších služeb, které jste do této doby standardně platili. Zpětný leasing se těchto plateb nijak netýká.

 

 

Další výhodné půjčky

Pokud potřebujete peníze do výplaty, mohla by Vám pomoci SMS půjčka bez registru. Tuto půjčku získáte ihned a bez zbytečného papírování převodem na účet.

Stejně tak Vám může skvěle posloužit rychlá Ferratum půjčka online, která Vám také pomůže před výplatou.

Nezvládáte platit své půjčky včas a potřebujete pomoc? Využijte třeba konsolidace půjček bez registru a plaťte méně!

Poslat známemu

Informujte Vaše známé o tomto produktu