Bezúčelové a nebankovní hypotéky

Vše, co jste chtěli znát o nebankovním hypotečním úvěru

Máte malý byt a bez přestání přemýšlíte nad novým bydlením? Problematika bydlení se týká nejen nejmladší generace - bydlení většinou řeší i střední generace. Všechny skupiny se potýkají se stejným problémem, limituje je nedostatek finančních prostředků. Málokdo si je schopen ušetřit stranou dostatečnou finanční částku, za kterou by si mohl koupit nový domek a kvůli tomu se obrací na banky a nebankovní instituce. Chcete-li realizovat stěhování a to dříve, než se vám podaří našetřit, zajděte si na pobočku bankovní instituce a pokuste se sjednat hypoteční úvěr. Ten je skvělou alternativou pro financování činností majících co dočinění s nákupem a opravami nemovitého majetku a zajímá se o něj obrovské množství klientů. Dotlačit banku k tomu, aby úvěr schválila, však není tak snadné. Bankovní instituce prověřuje, jestli má spotřebitel dostatečně vysoké příjmy a jestli není evidován v registru dlužníků. Jestli zákazník podmínky nesplní, hypotéku zamítne. Nemusíte se však bát, vždy se nabízí varianta pod názvem bezúčelová nebankovní hypotéka.

 

Co je jiné mezi bankovní a nebankovní hypotékou

Nebankovní americká hypotéka je populární úvěrový produkt, který mají ve svém portfoliu instituce z nebankovní sféry. S bankovní hypotékou toho však moc společného nemá. Nebankovní hypotéka je sice skvělou možností, jež lidem umožní financování bydlení. Takové financování je totiž možno použít na vše, co vás napadne a ne pouze na na to, co určí věřitel. Nebankovní americká hypotéka to totiž dovoluje. Značnou výhodou je rychlost a nízké požadavky na schválení pro klienty. Bankovní společnost před vámi zavřela dveře? U nebankovního věřitele máte vždy dveře otevřené.

Nedaří se vám dokazovat bonitu? Sjednejte si o americkou hypotéku

Dokládání adekvátního příjmu je pro spoustu spotřebitelů kamenem úrazu. Hodně z nich totiž finance má, ale bohužel je nemůže prokázat. Vynikající ukázkou mohou být živnostníci, jež se snaží optimalizovat daně a jejich přiznané příjmy pak jsou ve zcela jiných číslech, než jaká je realita. Někteří lidé změnili zaměstnání a nemají k dispozici potvrzení o výši mzdy. Nemají čas vyčkávat a tak se obrací na nebankovní sféru. Americká hypotéka bez doložení příjmu pro vás bude to pravé. Peníze vám nebankovní věřitel poskytne i v případě, že nebudete schopni prokázat příjem a také v případě, že jste zapsání v registru neplatičů. Do seznamu problémových klientů dostanete i nešťastnou náhodou a trvá velmi dlouho, než je záznam smazán. Bude-li vám bankovní instituce dělat potíže a neoznačí vás jako důvěryhodného klienta, využijte nebankovní úvěry a půjčky, které jsou určeny klientům v registru neplatičů a budete mít finanční prostředky na účtu okamžitě.

Kterak sjednat úvěr na bydlení?

Láká vás půjčka na bydlení, ale netušíte, co budete potřebovat k její realizaci? Vyřízení nebankovního úvěru představuje pohodlný způsob, jak získat potřebnou hotovost, která vám poslouží k realizaci vašich snů. Nebankovní instituce vyžadují jen základní dokumenty a mají za cíl realizaci úvěru uspíšit. Budete potřebovat dva doklady o totožnosti a dokumenty, které mají co dočinění s nemovitým majetkem. Žádost o hypotéku máte možnost vyřídit na webových stránkách věřitele a to vyplněním jednoduchého formuláře. Poté, co jej pošlete ke schválení, vám zavolá pracovník nebankovní instituce, sdělí vám, jestli byla půjčka na cokoliv schválena a řekne vám o dalších krocích. Poté se koná osobní schůzka a stvrzení smlouvy. Pak už máte možnost libovolně používat poskytnuté finance a použít je na cokoliv, co uznáte za vhodné.

Nevýhody nebankovní americké hypotéky

Ačkoliv by se mohlo zdát, že půjčky se zástavou nemovitosti nemají jediný zápor, skutečnost může být trochu odlišná. Stejně jako obdobné nebankovní půjčky a úvěry, je i americká hypotéka od nebankovních věřitelů zatížena vyšším úrokem, a ne jak si ho pamatujeme u bankovních věřitelů. Pro některé klienty znamená nereálná také zástava nemovitého majetku. Jestliže nemáte ponětí, zda budete mít na to úvěr pravidelně splácet, pro jistotu nebankovní hypotéční úvěr odložte na neurčito. Nebudete tak riskovat, že ztratíte nemovitost a uvrtáte se do nekonečné spirály dluhů. Za jiných okolností vám však může nebankovní půjčka udělat dobrou službu. Buďte pozorní i při volbě nejlepšího věřitele. Vsaďte na prověřené společnosti, jež mají ty nejlepší reference a vše bude v pořádku.

 

 

Další výhodné půjčky

Pokud potřebujete peníze do výplaty, mohla by Vám pomoci SMS půjčka bez registru. Tuto půjčku získáte ihned a bez zbytečného papírování převodem na účet.

Stejně tak Vám může skvěle posloužit rychlá Ferratum půjčka online, která Vám také pomůže před výplatou.

Nezvládáte platit své půjčky včas a potřebujete pomoc? Využijte třeba konsolidace půjček bez registru a plaťte méně!

Poslat známemu

Informujte Vaše známé o tomto produktu